invenio QD
Logo Pracodawcy

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych oraz szkoleniami.
Na potrzeby naszego zespołu w miejscowości Środa Śląska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Kontroler Jakości - Środa Śląska

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Środa Śląska

Opis stanowiska:

· Kontrola jakości i naprawa podzespołów
· Segregacja komponentów z branży motoryzacyjnej
· Tworzenie raportów jakościowych
· Dbanie o porządek na stanowisku pracy
· Wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:

· Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej lub kontroli jakości
· Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym - II zmiany
· Zdolności manualne
· Zaangażowanie oraz chęć do nauki i rozwoju
· Sumienność, skrupulatność, dokładność

Oferujemy:

· Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie UMOWY O PRACĘ
· Automatyczną podwyżkę po 3-miesięcznym okresie próbnym
· Szkolenia wstępne i nadzór nad rozwojem
· Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
· Możliwość korzystania z busów pracowniczych
· Ubezpieczenie na życie (z opcją ubezpieczenia rodziny)
· Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:KJ/S/2017
  • • Data aktualizacji:22-06-2017
  • • Data zamieszczenia:24-05-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: praca@invenioqd.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt