Od OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Logo Pracodawcy

OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. MA/PUT/06/2017

Stanowisko:

Pracownik magazynu - Katowice

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Do zadań na stanowisku będzie należało:
- Montaż mebli,
- Składanie mebli,
- Kontrola jakości,
- Pomoc Klientom,
- Tworzenie środowiska pracy zgodnego z kulturą i standardami Firmy.

Wymagania:

Wymagania:
- Sprawność fizyczna,
- Motywacja do pracy,
- Dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

Nasz Klient Oferuje:
- Umowę o pracę tymczasową w wymiarze 1/2 etatu z dopełnieniem,
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 20,00 zł brutto/h,
- Ciekawą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji."
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:MA/PUT/06/2017
  • • Data aktualizacji:22-06-2017
  • • Data zamieszczenia:25-05-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: gliwice@ottopraca.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt