HEADHUNTERS Sp. z o.o.
Logo Pracodawcy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy będącej producentem konstrukcji stalowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Kontrola jakości - praca dla absolwentów

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości części i spoin
  • wykonywanie pomiarów wyboru gotowego
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenia technicznego (preferowane kierunki związane ze spawalnictwem)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn pomiarowych
  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego
  • dyspozycyjności (praca w systemie trzyzmianowym)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • realną możliwość rozwoju i awansu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:23-06-2017
  • • Data zamieszczenia:05-06-2017

a.slowinska@agencja-headhunters.eu

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt