Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców (branża automotive)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warsaw

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: 2-30-42084/LJ
Firma pracodawcy: Grafton Recruitment

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży automotive – w związku z ciagłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców (branża automotive)Miejsce pracy: woj. mazowieckieObowiązki: Nadzór nad jakością wyrobów i materiałów. Definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla komponentów. Monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu zapewnienia wymaganego poziomu. Inicjowanie, nadzór reklamacji do dostawców, w tym działania i raporty 8D. Doskonalenie i rozwój dostawców - minimalizacja ilości braków dostarczanych przez dostawców poprzez pracę z dostawcami nad działaniami prewencyjnmi oraz continuous improvement. Prowadzenie i nadzór nad inspekcją wejściową komponentów jeżeli dostawca nie jest w stanie zapewnić zgodnych części. Nadzorowanie kosztów „złej jakości” dotyczących komponentów. Prowadzenie procesu re-PPAP, rekwalifikacja komponentów. Raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki.

Wymagania:

Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier)Minimum 1 rok doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym w obszarze jakości dostawcówZnajomość systemów zarządzania jakością (ISO/TS 16949)Znajomość 8D, APQP,FMEA, PPAP, VDA,SPC,MSAZnajomość zagadnień związanych ze statystyką, metrologiąUmiejętność przeprowadzania audytów procesu (ISO/TS 16949, VDA 6.3)Dobra praktyczna znajomość angielskiego i/lub niemieckiego będzie dużym atutem

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje: Prace w stabilnej, międzynarodowej organizacji; Możliwość nauki i rozwoju; Szkolenia językowe; Atrakcyjne wynagrodzenie; Prywatna opieka medyczna; Dofinansowanie do posiłków; Siłownia pracownicza; Pakiet relokacyjny; Ubezpieczenie grupowe.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-09-2017
  • • Data zamieszczenia:10-06-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: technologies2@grafton.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt