Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Inżynier w centrum R&D - elektronika (hardware)

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: 6-30-41543/LJ
Firma pracodawcy: Grafton Recruitment

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem centrum R&D i pojawieniem się nowych projektów, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:Inżynier elektronik.Jeśli jesteś ambitnym inżynierem, dążącym do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, zależy Ci na stałym dostępie do najnowszych technologii w obszarze elektroniki i współpracy z innymi inżynierami w międzynarodowych grupach projektowych, to ta oferta jest dla Ciebie!Obowiązki: projektowanie, rozwój i testowanie układów elektronicznych przeprowadzanie analizy najgorszego przypadku (Worst Case Analysis) wykonywanie testów i pomiarów na prototypach definiowanie specyficznych wymagań odnośnie layoutów PCB tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji udział w grupach projektowych - stała współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne - elektronika lub pokrewne doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, natomiast mile widziane będą wszelkie doświadczenia zdobyte chociażby w czasie praktyk czy staży zawodowych- nasz Klient jest otwarty na zatrudnienie zarówno osób na poziomie absolwenta jak i doświadczonego Inżyniera wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych min. komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację zawodową w międzynarodowych zespołach projektowych znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych podstawowa umiejętność programowania w języku C praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami: oscyloskop, generator sygnałowy, itp.

Oferujemy:

praca w międzynarodowym środowisku ekspertów szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów bardzo przyjazna atmosfera pracy, nastawienie na współpracę atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny możliwość uzyskania dodatku relokacyjnegoAgencja zatrudnienia numer 812.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-09-2017
  • • Data zamieszczenia:10-06-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: krakow7@grafton.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt