Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Inżynier jakości z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wałbrzych

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: 5-30-44598/LJ
Firma pracodawcy: Grafton Recruitment

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości(miejsce pracy - okolice Wałbrzycha)Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: tworzenie dokumentacji wyrobu i przedstawianie jej Klientowi kontakt z Klientami i reprezentowanie firmy udział w audytach udział w analizach problemów jakościowych

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości lub inżynierii produkcji w firmie w branży motoryzacyjnej bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego znajomość wymagań procedury PPAP/VDA wiedza z zakresu narzędzi jakościowych- 8D, SPC, itp.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę szkolenia zawodowe zwiększające umiejętności i wiedzę techniczną liczne świadczenia pozapłacowe (między innymi opieka medyczna)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:16-09-2017
  • • Data zamieszczenia:23-06-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: karolina.damas@grafton.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt