Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Logo Pracodawcy

Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo.

Pielęgniarka w Niemczech – praca w szpitalu, mobilnej i intensywnej opiece

Miejsce pracy: Niemcy, , Regensburg

Opis stanowiska:

Jesteś PIELĘGNIARKĄ?
Cały czas myślisz i wahasz się, czy wyjechać do pracy do Niemiec, by móc się rozwijać, lepiej zarabić i pracować na jeden etat? Nie wiesz czy sobie poradzisz?
Przeczytaj naszą ofetę jaka dziś dla Ciebie mamy:
coś dla pielęgniarek ale i dla tych Pan, które nie spełniaja wymogów do uznania dyplomu w Niemczech!
Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się jakie masz szanse na podjęcie legalnej pracy bezpośrednio u Niemieckiego pracodawcy!

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana lub opiekun osób starszych
  • samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem obowiązków opiekunczych
  • gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2/B1

Beta aktiv Elisabeth Sobiech nie jest leasingeim pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów!!!

Oferujemy:

Szpital w Regensburgu
poszukuje pielęgniarek na różne oddziały, m.in. sala operacyjna,
anestezjologia, oddzial wewnętrzny, neurologia, chirurgia,
ortopedia itp. Wymagana znajomość języka niemieckiego min. mocne
A2/B1. Mieszkanko slużbowe, atrakcyjne wynagrodzenie wg. stawek
taryfowych, wprowadzenie w zakres obowiązków, miła atmosfera w
pracy. U tego pracodawcy pracują nasze dwie zadowolone
pielęgniarki

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:P2017033
  • • Data aktualizacji:05-08-2017
  • • Data zamieszczenia:09-07-2017

pflege-kraft@beta-aktiv.de

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt