Talent Solution
Logo Pracodawcy

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511
www.talentsolution.pl

Stanowisko:

Inżynier ds. techniczno-projektowych

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w odwadnianiu powierzchni,, poszukujemy samodzielnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:
Obowiązki :
-Wykonywanie dokumentacji technicznej i rysunków w CAD
-Przygotowywanie technicznych specyfikacji produktowych
-Konsultacje i kompleksowe doradztwo techniczne
-Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w zakresie oferowanych produktów
-Prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne
-Bardzo dobra znajomość programu Auto Cad
-Minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
-Czynne prawo jazdy kat. B
-Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
-Samodzielność, sumienność
-Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
-Umiejętność pracy zespołowej
-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w biurze projektowym

Oferujemy:

Ciekawą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Stanowisko z szerokim zakresem kompetencji i decyzyjności
-Pracę w dynamicznym zespole, w miłej atmosferze
-Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (przechowywania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Talent Solution, z siedzibą w Poznaniu (61-710 Poznań, ul. Cicha 19/2) - agencja doradztwa personalnego ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji ww. celu"

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:170729_ITP
  • • Data aktualizacji:06-06-2018
  • • Data zamieszczenia:09-05-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt