HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Engineering Manager

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Okolice Trójmiasta

Opis stanowiska:

For our client, international engineering and manufacturing company, who provides advanced solutions for the oil & gas industry, we are looking for candidates for Engineering Manager position.
Engineering Manager is responsible for all operations within the technology department, including all R&D operations, product development and project execution. His tasks includes leading and further development of technical department, budgeting, project execution and deliverance in accordance to local and international legislation. Engineering Manager is responsible for FEED and concept design face in oil&gas industry.
To apply for this position you need to have at least 5 years of experience with engineering management or from R&D environmental, experience in concept design and project management. Our Client is searching for a person who presents strategic thinking and the ability to perform in practice. Due to multinational environment very good level of both spoken and written English is a must .

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1087319
  • • Data aktualizacji:21-09-2017
  • • Data zamieszczenia:03-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt