Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Inżynier Elektroniki - programowanie systemów wbudowanych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warsaw

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: 9-30-45209/LJ
Firma pracodawcy: Grafton Recruitment

Dla naszego Klienta, centrum R&D z branży Automotive, w związku z ciągłym rozwojem centrum, poszukujemy kandydatów z różnego poziomu doświadczenia (od absolwenta po starszego inżyniera) na stanowisko Inżynier Elektroniki - programowanie systemów wbudowanychMiejsce pracy: CzęstochowaZakres obowiązków: tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych przygotowywanie specyfikacji, procedur, planów, przypadków i raportów testowych współpraca z zagranicznymi centrami inżynieryjnymi analiza specyfikacji technicznej (wymagania klienta, wymagania systemowe, arkusze danych dotyczące komponentów elektronicznych)

Wymagania:

znajomość języka programowania C wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, IT, elektryki, inżynierii podstawowe rozumienie obwodów elektronicznych dobra znajomość języka angielskiego umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność

Oferujemy:

możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych technologii dla samochodów osobowych wysoki pakiet relokacyjny po okresie próbnym praca w międzynarodowym środowisku ekspertów szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych oraz wewnętrznych trenerów bardzo przyjazna atmosfera pracy nastawiona na współpracę bonus roczny

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:19-09-2017
  • • Data zamieszczenia:05-08-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: lodz6@grafton.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt