INTER CARS S.A.

W związku z rozwojem zespołu optymalizacji procesów biznesowych Inter Cars S.A. poszukuje kandydatów (z miejscem pracy w Warszawie, Czosnowie oraz Swobodni) na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Mazowieckie

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
Właściwe opisanie funkcjonowania kawałka organizacji w postaci procesu wraz z poszukaniem z grupą roboczą (osoby merytoryczne w danym obszarze, architekci systemów IT) odpowiedzi na pytanie jak usprawnić proces, aby rozwiązać stawiany problem.
Zadaniami dodatkowymi będzie min. wsparcie Managerów Projektów w procesie budżetowania projektów oraz raportowanie z tego obszaru.

Wymagania:

Poszukujemy osoby, która posiada:
- wysokie umiejętności w zakresie komunikacji
- umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
- skuteczność działań, samodzielność, systematyczność,
- zdolności analityczne
- doświadczenie w opisywaniu procesów (znajomość narzędzi do opisywania procesów)
- znajomość standardu BPMN
- komunikatywny język angielski
- nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

Oferujemy:
• przeszkolenie
• ciekawą i samodzielną pracę
• możliwości rozwoju własnych umiejętności
• dofinansowanie nauki i szkoleń

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:MjI2MzNfMF8zMTA=
  • • Data aktualizacji:08-09-2017
  • • Data zamieszczenia:11-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt