LOBO SP. Z O.O. SP K.

Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.
Wraz z firmą, która jest liderem w projektowaniu i dostarczaniu wysokiej jakości usług na rynku telewizji cyfrowej poszukuję JavaScript Developera.

Stanowisko:

JavaScript Developer

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: GDY/OK/JS
Zadania:
  • Tworzenie oraz rozwój front-endu,
  • Aktywne poszukiwanie oraz proponowanie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Ścisła współpraca z zespołem testerów, architektów i menedżerów produktów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

Wymagania od "idealnego kandydata":
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w oparciu o JS,
  • Znajomość AJAX,
  • Znajomość Require.js i AMD,
  • HTML5 (w szczególności tag Video, WebSockets, WebWorkers, LocalStorage, WebDatabases itp.),
  • CSS3 (szczególnie związane z animacją),
  • JQuery, biblioteki Underscore.js,
  • Frameworki MVC, takie jak Backbone.js lub Angular.js,
  • Biblioteki testowe Javascript (QUnit, Jasmine itp.),
  • Plus English - poziom umożliwiający czytanie i pisanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się ze współpracownikami.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Stabilność,
  • Dbamy o work-life balance,
  • Praca w środowisku wybitnych specjalistów,
  • Lekcje angielskiego,
  • Zagraniczne podróże służbowe,
  • Imprezy firmowe,
  • Multisport,
  • LuxMed,
  • Miejsce do relaksu,
  • Piłkarzyki,
  • System ubezpieczeń grupowych,
  • Komfortowe warunki pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:NDA4OTJfMF8xMTU0
  • • Data aktualizacji:14-09-2017
  • • Data zamieszczenia:17-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt