GD Profesja
Logo Pracodawcy

Naszym klientem jest niemiecki dostawca całościowych rozwiązań i oprogramowań PLC oraz IT dla branży lakierniczej

Stanowisko:

Doradca Techniczny - Automatyzacja Produkcji

Miejsce pracy: Niemcy, , Boeblingen

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca z klientem w tworzeniu optymalnych rozwiązań
  • Negocjacja warunków współpracy z klientem
  • Doradztwo techniczne i wsparcie klienta w zakresie zarządzania produkcją, sprzedażą i rozwojem produktu
  • Współpraca z ekspertami innych branż

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe: Automatyka, Informatyka, Mechatronika, Budowa Maszyn
  • Doświadczenie w doradztwie technicznym w branży Automatyzacji Produkcji,
  • Samodzielność pracy i otwartość na zespół
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Gotowość do częstych międzynarodowych podróży służbowych
  • Mile widziana znajomość branży lakierniczej

Oferujemy:

  • Ciekawe i różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy
  • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i zaangażowania
  • Pakiet socjalny
  • Praca w renomowanej niemieckiej firme
  • Rozwój zawodowy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:DT/DE
  • • Data aktualizacji:24-09-2017
  • • Data zamieszczenia:21-09-2017

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na cv1@gdprofesja.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt