LOBO SP. Z O.O. SP K.

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Dla naszego klienta - firmy specjalizującej się w świadczeniu profesjonalnych usług transportowych na terenie kraju, jak i w spedycji międzynarodowej, poszukujemy:

Stanowisko:

Team Leader Spedycji

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: POZ/JW/PB/Łódź
Zadania:
• zarządzanie podległym zespołem
• zarządzanie procesem transportowym
• organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych
• nadzór nad realizacją budżetu
• wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami
• pozyskiwanie klientów
• budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych pracy
• standardów
• pozyskiwanie przewoźników
• zatrudnianie, rozliczanie, nadzorowanie obsługi
• windykacja należności
• odpowiedzialność za pierwszy etap księgowania
• kontrola nad obiegiem dokumentów
• obsługa reklamacji

Wymagania:

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako spedytor i predyspozycje do bycia liderem
• wykształcenie wyższe (kierunek transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem)
• znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów
• zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
• umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi
• umiejętność pracy pod presją czasu
• wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Klient oferuje:
• korzystne warunki zatrudnienia
• wysokie premie
• ciekawą pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży
• elastyczne godziny pracy
• pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:NDEwNzJfMF8xMTU0
  • • Data aktualizacji:21-09-2017
  • • Data zamieszczenia:24-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt