MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanego potentata w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:
Operator wózka widłowego ze znajomością j.niemieckiego
Miejsce pracy: Norymberga

Stanowisko:

Operator wózka widłowego ze znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, Wrocław;Bydgoszcz;Lublin;Gorzów Wielkopolski;Łódź;Kraków;Warszawa;Opole;Rzeszów;

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności:
  • rozładunek / załadunek towaru
  • układanie przesyłek na palety
  • transport wewnętrzny palet wózkami widłowymi
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • przygotowywanie paczek do wysyłki
  • dbanie o porządek w części magazynowej/ socjalnej

Wymagania:

Bądź na TAK, jeśli:
  • masz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym w podobnej branży
  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
  • znasz j. niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • masz chęci do pracy i potrafisz zorganizować swoją pracę
  • chcesz wyjechać samodzielnie lub w teamie ze znajomymi
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)
  • chcesz podjąć długofalową współpracę

Oferujemy:

 Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych - są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
  • Stabilizację zawodową poprzez zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony(z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),
  • Pracodawca jest rodzinną firmą, obecną na rynku niemieckim już od kilku lat dzięki czemu atmosfera pracy jest przyjaznai oparta na wzajemnej pomocy,
  • Opiekę konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach prywatnych) na czas projektu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:258670002
  • • Data aktualizacji:22-09-2017
  • • Data zamieszczenia:25-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt