INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.
INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter elewacji zewnętrznych (VETISOL)
Miejsce pracy: Francja

Miejsce pracy: Polska, podlaskie, Białystok

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • montaż elewacji zewnętrznej metodą VETISOL
  • praca na wysokości i na rusztowaniach

Wymagania:

Wymagania:
  • min. 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w montażu elewacji zewnętrznych (mile widziane systemy francuskie)
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • mile widziane uprawnienia do montażu i demontażu rusztowań
  • wymagana zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m. (badania wysokościowe)
  • czynne prawo jazdy Kat. B oraz własny samochód do wyjazdu

Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp.
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę  zdalnego koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:236493008
  • • Data aktualizacji:22-09-2017
  • • Data zamieszczenia:25-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt