MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanego potentata w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:
Ślusarz/Mechanik - utrzymanie ruchu maszyn
Miejsce pracy: Grettstadt

Stanowisko:

Ślusarz / Mechanik - utrzymanie ruchu maszyn

Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, Wrocław;Bydgoszcz;Lublin;Gorzów Wielkopolski;Łódź;Kraków;Warszawa;Opole;Rzeszów;

Opis stanowiska:

Do obowiązków Pracownika należy:
  • Uruchamianie, ustawianie oraz kontrolowanie pracy maszyn w magazynie
  • Naprawianie maszyn w razie wystąpienia awarii (maszyny produkcyjne, zraszające),
  • Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym,
  • Dbanie o poprawne zabezpieczenie pracy maszyn,
  • Konserwacja, smarowanie, czyszczenie, montaż i demontaż części,
  • Czyszczenie maszyn oraz konserwacja urządzeń znajdujących się w magazynie
  • Spawanie i obróbka ślusarska elementów do maszyn,

Wymagania:

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
  • W pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld, czyli świadczenie rodzinnepo pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech);
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny;
  • Zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu;
  • Stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami;
  • Pracę na stałe, niezależną od sezonowości;

Oferujemy:

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • Wykształcenie związane z mechaniką maszyn, mechatroniką,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku mechanika maszyn,
  • Podstawowa znajomość programów MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziane uprawnienia sprawalnicze/ uprawnienia na wózki widłowe
  • Możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:261728001
  • • Data aktualizacji:22-09-2017
  • • Data zamieszczenia:25-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt