Work & Profit Spółka z o.o.

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
KASJER-SPRZEDAWCA W TARNOWIE

Stanowisko:

Kasjer-sprzedawca praca od zaraz w Tarnowie

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Tarnów

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 396
Zakres obowiązków:
- Obsługa klienta
- Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

Wymagania:
- Ukończone 18 lat
- Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej - WARUNEK KONIECZNY
- Chęć do pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej-praca tymczasowa,
-Atrakcyjne stawki godzinowe,
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie
- Elastyczne godziny pracy,
- Możliwość zdobycia doświadczenia,
- Pracę w młodym zespole.
Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt pod 603-085-071

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:MzU3NDVfMF8xNzg3
  • • Data aktualizacji:25-09-2017
  • • Data zamieszczenia:28-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt