PROWORK
Logo Pracodawcy

Klient Prowork.PL, brytyjski pracodawca pilnie zatrudni pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi w ekskluzywnym domu opieki. Atrakcyjna oferta dla pielęgniarek w domu opieki w Lincoln / hrabstwo Lincolnshire.
Jeśli chcesz pracować w domu opieki na terenie UK jako pielęgniarka, zdobywać nowe doświadczenie i podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe oraz jeśli komunikujesz się w j. angielskim, prześlij swoje cv!

Pielęgniarka UK / Lincoln / od 13 GBP/h / praca od października / 13.00-15.00 funtów brutto godz.

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Lincoln / hrabstwo Lincolnshire

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni wykwalifikowaną pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Lincoln / hrabstwo Lincolnshire. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie /skype. Praca dla pielęgniarek w UK od października 2017.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl i rejestrację na www.prowork.pl, tel. +48 22 828 31 34; +48 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.
Termin rozpoczęcia: październik 2017

Wymagania:

znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
referencje z poprzednich miejsc pracy
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od października 2017

Oferujemy:

Stały kontrakt (etat ok. 36 godzin tygodniowo).
Wynagrodzenie: 13.00-15.00 funtów brutto w zależności od doświadczenia
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych
Zamieszkanie: pomoc w znalezieniu zamieszkania
Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL i podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-09-2017
  • • Data zamieszczenia:30-08-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt