Burger King Poland S.A.

Aktualnie BURGER KING Poland S.A. buduje swoje struktury w Polsce. To świetna wiadomość dla wszystkich osób, które chcą się rozwijać w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, a dodatkowo w świetnej, nieskalanej korporacyjną sztywnością atmosferze. Oferujemy warunki pracy sprzyjające osobom aktywnym, ambitnym o pozytywnym usposobieniu - zgodnie z naszą filozofią - BE YOUR WAY! Nasza kultura organizacyjna jest prosta - a Twoja droga na szczyt może zacząć się właśnie od tego stanowiska!

Stanowisko:

Pracownik Restauracji

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Co będzie należało do Twoich codziennych obowiązków?
- obsługa Gości przy kasie
- przygotowywanie posiłków
- praca na zapleczu

Wymagania:

Odnajdziesz się w naszym zespole, jeżeli:
- lubisz, gdy w pracy dużo się dzieje, a entuzjazm nie jest Ci obcy
- interesuje Cię praca z Gościem
- wysoka kultura osobista obsługi jest dla Ciebie ważna
Szukamy osób zarówno w pełni dyspozycyjnych jak i tych mogących pracować tylko w weekendy!
Miejsce pracy: Lublin, Krakowskie Przedmieście

Oferujemy:

Nie tylko wymagamy, dajemy też dużo od siebie:
-SAM WYBIERASZ DNI, W KTÓRE PRACUJESZ!!
- przyjazna atmosfera oparta na pomocy i wzajemnym zaufaniu
- 2-tygodniowe szkolenie (za które otrzymasz wynagrodzenie)
- duże możliwości rozwoju - dziś Pracownik Restauracji, jutro kierownik zmiany, pojutrze - kto wie - umowa o pracę lub zlecenie - sam zdecyduj
KONIECZNIE DOŁĄCZ DO NAS!!!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:MjMxODZfMF8xNjg2
  • • Data aktualizacji:28-09-2017
  • • Data zamieszczenia:30-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt