Agencja pracy Cosmoworker

Przyjemna, czysta, stała praca przy układaniu bukietów.
40 godzin pracy z możliwością nadgodzin.
Wymagana dokładność i zdolności manualne.
Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
SZCZEGÓŁY OFERTY:

Stanowisko:

`PRACA PRZY UKŁADANIU BUKIETÓW - BEZ DOŚWIADCZENIA

Miejsce pracy: Holandia, podlaskie, Białystok

Opis stanowiska:

  • układanie bukietów z różnych kwiatów ciętych na podstawie wzorowego bukietu,
  • praca przy stołach.

Wymagania:

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu bukietów,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy,
  • samodyscyplina i motywacja,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę na długi okres czasu z dobrą ilością godzin,
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od 9,09 € brutto za godzinę pracy, do negocjacji,
  • 45 i więcej godzin pracy w tygodniu, praca w soboty,
  • możliwe nadgodziny,
  • koszt zakwaterowania: 84,90 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,40 € za tydzień.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:202797015
  • • Data aktualizacji:22-09-2017
  • • Data zamieszczenia:31-08-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt