Milado
Logo Pracodawcy

Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 14555) jest firmą, która od 13 lat skutecznie realizuje rekrutacje pracowników oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż na terenie całego kraju.
Naszym Klientem jest biuro architektoniczne. Prowadzi swoją działalność od 2010 r. w zakresie projektowania obiektów przemysłowych, usługowych, biurowych i mieszkaniowych. Swoim klientom zapewnia przeprowadzanie kompletnego procesu projektowego wraz z wykonaniem wszelkich niezbędnych opracowań i procedur umożliwiających rozpoczęcie i zakończenie budowy. Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Architekt (Poznań)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
- Projektowaniem budynków wielkopowierzchniowych
- Koordynacją prac projektowych
- Współpracą i kontaktem z inwestorami
- Współpracą z dostawcami i urzędami w celu opracowania i przygotowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę

Wymagania:

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
- Posiadasz wiedzę i doświadczenie w projektowaniu budynków przemysłowych lub wielorodzinnych
- Znasz w praktyce program AutoCAD
- Jesteś osobą sumienną, skrupulatną, dobrze zorganizowaną
- Umiesz współpracować z ludźmi i koordynować zadania w ramach projektu
- Potrafisz pracować pod presją czasu
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
- Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w formie umowy o pracę
- Pracę stacjonarną w biurze firmy w centrum Poznania
- Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie i premie
- Niezbędne narzędzia pracy
- Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1412/09/2017
  • • Data aktualizacji:15-09-2017
  • • Data zamieszczenia:15-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt