HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Konsultant Techniczny- branża budowlana

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Rozpoznawalny producent materiałów budowlanych oraz rozwiązań infrastrukturalnych. Firma należy do dużego, międzynarodowego koncernu specjalizującego się w produkcji ceramiki budowlanej.
Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe wsparcie techniczne dla klientów firmy, w tym: biura projektowe, architekci, firmy wykonawcze, dystrybutorzy oraz klienci indywidualni. Na co dzień Konsultant Techniczny będzie również wspierał Dział Sprzedaży oraz Dział Zarządzania Produktem. Do zadań nowozatrudnionej osoby będzie należało doradztwo i obsługa techniczna związana z portfolio produktowym firmy oraz szerokorozumianą tematyką budowlaną, przygotowywanie dokumentacji technicznej, analiza oraz wykonywanie projektów. Będzie to praca stacjonarna, w której Konsultant Techniczny będzie wykorzystywał takie narzędzia jak: AutoCad, wiedzę techniczną oraz zdolności inżynieryjne.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z min. 1-rok stażu pracy w szerokorozumianej branży budowlanej, wymagana jest bardzo dobra znajomość programu AutoCAD. Ponadto, wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie kierunków technicznych: budownictwo (preferowane), architektura, inżynieria środowiska lub pokrewne jest niezbędne. Wymagamy co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz znajomości programu AutoCad. Poszukujemy osób komunikatywnych, chętnych do rozwoju, zaangażowanych w powierzone zadania. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem.
Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w znanej marce w branży budowlanej, możliwości rozwoju (udział i koordynowanie ciekawych i różnorodnych projektów oraz możliwość awansu), szkolenia, dodatkowe benefity oraz atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:1095288
  • • Data aktualizacji:13-09-2017
  • • Data zamieszczenia:06-09-2017

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita