TeamQuest
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Senior Developer PHP / Architekt

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy:
Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej m.in. systemy dedykowane, systemy zarządzania, platformy przetargowe, platformy sprzedażowe, poszukujemy:
Twoje zadania:
  • Wytwarzanie dobrego, obiektowego kodu w aplikacjach opartych o Symfony2, zgodnie ze standardami (PSR)
  • Analiza potrzeb biznesowych i wsparcie Project Managerów w zakresie analizy procesów realizowanych przez tworzone aplikacje
  • Projektowanie architektury aplikacji ze świadomością istnienia wzorców projektowych i ich umiejętnym wykorzystaniem
  • Utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji wytworzonych w Symfony2
  • Wspieranie testów
  • Wspieranie w procesie "code review" oraz wdrażanie kolejnych standardów
  • Wsparcie rozwoju i wytwarzanie rozwiązań usprawniających tworzenie systemów
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Symfony2+
  • Współpraca z bazami danych MySQL oraz PostgresSQL
  • Tworzenie testów dla aplikacji PHP
  • Znajomość systemu linux (codzienna praca)
  • Znajomość GIT
  • Znajomość dobrych praktyk związanych z architekturą aplikacji
Mile widziane będzie:
  • Znajomość JS
  • Znajomość rozwiązań i narzędzi usprawniających wytwarzanie i działanie aplikacji webowych
  • Umiejętności związane z automatyzacją procesu deploymentu oraz Cl
  • Znajomość CRQS i praktyczne doświadczenie w jego stosowaniu
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadaniowy system realizacji projektów
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość wspólnego kreowania sukcesu firmy

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:4939891395
  • • Data aktualizacji:07-09-2017
  • • Data zamieszczenia:07-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: praca1@teamquest.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt