Klient HRLink.pl

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Stanowisko:

BI Developer – Qlick View

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: BID/WAW/0917/OK
  • budowa nowej oraz rozbudowa istniejącej aplikacji do prezentowania kluczowych danych zarządczych Banku,
  • projekty dla lidera bankowości mobilnej,
  • praca w Scrum.

Wymagania:

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia z Qlik View na poziomie budowy warstwy ETL, modelu danych, widoków/wizualizacji +nPrinting.
  • Mile widziana:
  • znajomość SQL, ORACLE na poziomie średnim,
  • dobra znajomość j. angielskiego - praca z użytkownikami końcowymi w j. angielskim.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne...

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:MjU1MjZfMF8xNzM=
  • • Data aktualizacji:05-10-2017
  • • Data zamieszczenia:07-09-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt