HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Wsparcie Działu Finansowego

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej w Warszawie Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent w Dziale Finansowym.
 Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (co najmniej C1, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem), wykształceniem kierunkowym (finanse, rachunkowość, ekonomia, administracja, zarządzanie), bardzo dobrą organizacją pracy, sumienne oraz dokładne. Pierwsze doświadczenia (praktyki, staże) zdobyte w podobnej dziedzinie lub w pracy z systemem Elite będą dodatkowym atutem.
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie pierwszym punktem kontaktu dla Klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych pod kątem zapytań związanych z Działem Finansowym. Zadania jakie pojawią się na tym stanowisku to m.in. rozwiązywanie ogólnych problemów, z którymi zwracają się Klienci, zarządzanie zapytaniami oraz kierowanie ich do odpowiednich Zespołów a także zarządzanie bazą danych.
Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1095308
  • • Data aktualizacji:22-09-2017
  • • Data zamieszczenia:07-09-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt