HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Senior Financial Analyst

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, znanej i uznanej na świecie międzynarodowej spółki produkcyjno-handlowej, poszukujemy obecnie kompetentnego i otwartego na nowe wyzwania zawodowe Kandydata na stanowisko Senior Financial Analyst (obszar produkcyjny).
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki (ok. 40 km na północny zachód od centrum Warszawy)
Jako Senior Financial Analyst będziesz pracować w kilkuosobowym dziale controllingu produkcyjnego i raportować bezpośrednio do Kontrolera Finansowego wydziału produkcyjnego. Będziesz dedykowany do weryfikacji i raportowania oszczędności materiałowych fabryki, jak również kalkulacji finansowej dla nowości w ramach powierzonego portfolio produktowego. Do Twojego zakresu obowiązków należeć będą także kontrola i optymalizacji procesu komunikowania cen transferowanych, a także aktywny udział w raportowaniu wyników miesiąca.
Poszukujemy Kandydata z 2-4-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, idealnie w spółkach produkcyjnych z sektora FMCG. To, co jest istotne z punktu widzenia naszego Klienta, to również: wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia), bardzo dobra znajomość MS Excel (znajomość MS Access i VBA będą niewątpliwym atutem), a także swoboda w komunikowaniu się w języku angielskim (min. poziom B2/C1). Liczymy na wysokie zdolności analityczne Kandydata, inicjatywę i chęć projektowania oraz wdrażania usprawnień. Ponieważ efektywna organizacja pracy własnej będzie leżeć po stronie Kandydata, oczekujemy pełnej samodzielności w tym obszarze. Klient poszukuje pracownika z doskonale rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi, aby mógł on bez przeszkód porozumiewać się z zespołem i innymi osobami w organizacji.
Dołączając do firmy naszego Klienta otrzymasz unikalną szansę na rozwój swojego potencjału oraz kompetencji, m.in. poprzez urozmaiconą ofertę szkoleń oraz pracę na ciekawych projektach. Staniesz się częścią wyjątkowo zgranego, międzynarodowego zespołu profesjonalistów, którzy motywują się wzajemnie do ciągłego rozwoju zawodowego. Otrzymasz adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie z bogatym pakietem benefitów. Zatem jeśli ta oferta wpisuje się w Twoją wizję dalszej kariery zawodowej, aplikuj!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1095107
  • • Data aktualizacji:21-09-2017
  • • Data zamieszczenia:07-09-2017

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita