AllSafe sp. z o.o.

Specjalizujemy się w usługach doradczych z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Przeprowadzamy sprawdzenia zgodności, przygotowujemy i wdrażamy dokumentację, szkolimy oraz pełnimy obowiązki administratorów bezpieczeństwa informacji/inspektorów ochrony danych.

Stanowisko:

Stażysta/Praktykant

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

1. zaznajomienie z przepisami o ochronie danych osobowych
2. nauka a następnie pomoc przy opracowywaniu dokumentacji ochrony danych osobowych oraz sprawozdań ze sprawdzeń zgodności pod kierunkiem opiekuna
3. poznanie metodologii audytów (sprawdzeń zgodności), zasad prowadzenia szkoleń
4. nauka a następnie przygotowywanie umów cywilno-prawnych pod kierunkiem opiekuna
5. pomoc biurowa

Wymagania:

1. rozpoczęte lub ukończone studnia prawnicze (studenci II-V rok)
2. zainteresowanie problematyką prawa ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej
3. dobra znajomość j. angielskiego
4. mile widziane doświadczenie w obszarach działalności firmy

Oferujemy:

1. praktyki lub 3 miesięczny staż płatny w biurze firmy przy ul. Grzybowskiej 43 w Warszawie
2. możliwość podjęcia dalszej współpracy lub zatrudnienia po ukończeniu praktyk/stażu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:praktyka/staż
  • • Branża:Prawo
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:05-10-2017
  • • Data zamieszczenia:08-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: rekrutacja@ochronadanych-as.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt