Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Front-End Developer

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: DEKKO05209
Firma pracodawcy: Devire

Twoja przyszła Firma / Your future Companyjest jedną z najszybciej rozwijających się międzynarodowych platform technologicznych.Klient specjalizuje się w prowadzieniu  kampanii dla największych marek na świecie (Coca-cola, McDonald`s, L'Oreal, Electrolux i wiele innych) na 60 rynkach i posiada biura w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Dubaju, Singapurze, Południowej Afryce i Polsce.   Klient współpracuje równolegle z domami medialnymi i agencjami reklamowymi z całego świata w celu przeprowadzenia skutecznych kampanii globalnych. Twoja rola w zespole będzie polegała na: współpracy z doświadczonymi projektantami w celu wdrożenia funkcji użytkowników w produktach firmy praca z SVG i Canvas budowaniu efektywnych i wielokrotnego użytku systemów front-end i abstrakcji rozwijających prototypy dostarczaniu aplikacji w jak najlepszej jakości zgodnie z wymaganiami specyfikacji pracy w różnych rolach w całym lifecycle (analiza wymagań, backend-rozwój, projektowanie, integracja systemu, architekt, wsparcie itp.) dokumentowaniu twoich rozwiązań Nasz Klient oferuje:międzynarodowe środowisko pracy pracę z najlepszymi specjalistami w swoje dziedzinie entuzjastyczne, dynamiczne i przyjazne środowisko pracy stanowisko rozwojowe, napędzane wyzwaniami wynagrodzenie oparte na Twoich umiejętnościach i doświadczeniu  U Kandydatów zwracamy uwagę na:min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku biegłą znajomość: JavaScript, jQuery, Git i przynajmniej jeden z preprocesorów CSS (najlepiej SASS) bardzo dobrą znajomość współczesnych standardów sieciowych (HTML5, CSS3) znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-11-2017
  • • Data zamieszczenia:08-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://job.devire.pl/index.php/page/applicants/command/applyforjob/vid/610524/bb/1/CurrentLanguage/7

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt