Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, firmy budowlanej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Elektryk (Niemcy)

Stanowisko:

Elektryk budowlany(Niemcy)

Miejsce pracy: Niemcy, świętokrzyskie, Kielce

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • praca na budowach (domy prywatne, biurowce)
  • montaż instalacji elektrycznych
  • przeciąganie okablowania oraz montaż tras
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk
  • ważne uprawnienia SEP
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę od zaraz w znanej niemieckiej firmie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:222152077
  • • Data aktualizacji:26-09-2017
  • • Data zamieszczenia:13-09-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt