Profi Credit Polska S.A.

Oferujemy:

  • wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)

  • dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon)

  • materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia

  • nielimitowana wysokość wynagrodzenia

  • umowa zlecenie/działalność gospodarcza – elastyczne godziny współpracy

Stanowisko:

Doradca finansowy

Miejsce pracy: Polska, podlaskie, Suwałki lub Augustów lub Sejny lub Gołdap

Opis stanowiska:

Oczekujemy:
  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności

Wymagania:

Kontakt:
Prosimy przesyłać CV z dopiskiem DF/nazwa miasta na adres mailowy: imię.nazwisko@proficredit.pl

Oferujemy:

CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:263025001
  • • Data aktualizacji:22-09-2017
  • • Data zamieszczenia:13-09-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt