Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania (branża elektryczna)

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Wieliczka

Opis stanowiska:

Języki: angielski, niemiecki
Nr referencyjny: 6401
Firma pracodawcy: Advisory Group TEST Human Resources

Do głównych obowiązków specjalisty ds. ofertowania będzie należało samodzielne sporządzanie ofert handlowych w następujących dziedzinach:

Przemysłowe instalacje elektryczne: dostawy i prace elektromontażowe
Automatyka przemysłowa
Urządzenia elektryczne – rozdzielnice

a w tym m.in.:

Opracowywanie ofert: budżetowych i szczegółowych
Sporządzanie wycen i kosztorysów dla klientów
Udział w procesie tworzenia i składania ofert przetargowych, w tym przetargi ograniczone i nieograniczone
Uczestniczenie w spotkaniach przedofertowych oraz wizjach lokalnych u klientów
Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych oraz pozyskiwanie cen materiałów, przygotowywanie ofert we współpracy z innymi podwykonawcami n/p. instalacje słaboprądowe, prace adaptacyjne remontowo-budowlane
Uczestnictwo w negocjacjach handlowych z klientami oraz koordynowanie opracowywanych przez siebie ofert także w trakcie ich realizacji

Wymagania:

Nasza oferta skierowana jest do osób, które:

Posiadają wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek studiów – elektroenergetyka, automatyka przemysłowa oraz min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Potrafią czytać dokumentację techniczną
Posiadają doświadczenie w sporządzaniu ofert lub realizacji prac elektromontażowych
Znają w sposób komunikatywny język angielski lub niemiecki zarówno w mowie jak i w piśmie – część ofert, a także korespondencja z klientami prowadzona jest w tych językach i jest to warunek konieczny
Są dokładne i skrupulatne, a zarazem wytrwałe i pracowite
Są operatywne i samodzielne w działaniu oraz gotowe do zdarzających się krótkich wyjazdów służbowych
Biegle obsługują programy MS Office (w tym EXCEL), AutoCAd oraz posiadają doświadczenie w pracy z programami do kosztorysowania typu ZUZIA
Posiadają czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
Służbowe narzędzia pracy
Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej obejmujących zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych; karta Multisport z możliwością korzystania także przez członków rodziny; możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW)
Dodatkowe szkolenia rozwijające kompetencje jak i wiedzę
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-09-2017
  • • Data zamieszczenia:13-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: https://praca.testhr.pl/6401

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt