Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim i niemieckim / francuskim / hiszpańskim

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, francuski
Nr referencyjny: ROK/037/MAN
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szukasz ciekawej pracy, w której wykorzystasz znajomość języków obcych? To oferta idealna dla Ciebie!
Co będzie należało do Twoich zadań?

Telefoniczna, mailowa lub listowna obsługa klientów
Kompleksowa obsługa reklamacji: zwroty gwarancyjne, wymiany, noty kredytowe
Pozyskiwanie i umiejętna ocena informacji potrzebnych do rozwiązania zapytań i skarg Klientów
Wyszukiwanie i wykorzystywanie pomysłów usprawniających ewentualne wady i nieprawidłowości w procesach

Wymagania:

Kim jest Specjalista ds. obsługi klienta?

Osobą biegle znającą język angielski, a dodatkowo bardzo dobrze komunikującą się w j. niemieckim / francuskim / hiszpańskim
Osobą komunikatywną posiadającą doświadczenie w obsłudze klienta lub chcącą je nabyć
Świetnym organizatorem własnego czasu pracy
Osobą zorientowaną na realizację wyznaczonych celów
Proaktywną osobą lubiącą działać na pełnych obrotach

Oferujemy:

Co w zamian?

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, świetnej atmosferze i środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet szkoleń, w tym początkowo opieka Supervisora i kompleksowe wdrożenie
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty firmowe
Codzienny kontakt z językiem obcym

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-09-2017
  • • Data zamieszczenia:13-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Lodz/33791-41101-26-rk5-1192.html

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt