TeamQuest
Logo Pracodawcy

Developer .NET (ASP.NET MVC) z doświadczeniem w aplikacjach webowych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy:
Naszym klientem jest warszawska firma IT specjalizująca się we wdrożeniach systemów Microsoft, wyróżniona przez MS jako dedykowany partner. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Praca przy projektach wdrożeniowych związanych z systemami opartymi o Microsoft .NET oraz platformę Microsoft Dynamics CRM / Microsoft Dynamics 365
Od Kandydata wymagamy:
  • Minimum 2,5-3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w .NET
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle/Microsoft SQL/Sybase
  • Bardzo dobra znajomość technologii: ASP.NET MVC, WPF, WCF, HTML, JavaScript lub jQuery, Microsoft Visual Studio
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie wystarczająca - praca odbywa się w jęz. polskim
Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
  • Znajomość zastosowania Microsoft .NET w platformach biznesowych
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami internetowymi
Proponujemy:
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno, maksymalnie dwa spotkania, szybka decyzyjność
  • Dogodna lokalizacja biura -blisko głównej drogi komunikacyjnej w Warszawie, biurowiec, parking
  • Praca w firmie będącej partnerem Microsoft i firmą dedykowaną przez MS
  • Ambitne projekty wdrożeń systemów opartych o Microsoft .NET oraz platformy Microsoft Dynamics CRM / Microsoft Dynamics 365
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (B2B lub umowa o pracę) i dodatkowy system premiowy
  • Programy certyfikacyjne
  • Wewnętrzne szkolenia z najnowszych technologii Microsoft, jeszcze przed rynkowymi premierami
  • Mentoring 1-1 i pracę pod wodzą doświadczonych liderów, posiadających zarówno wiedzę techniczną jak i biznesnową
  • Pracę przy projektach polskich jak i zagranicznych, prowadzonych metodykami zwinnymi
  • Współpraca z Microsoft Most Valuable Professional w zakresie Dynamics CRM
  • Kurs języka angielskiego
  • Karta Benefit Multisport
  • Stół bilardowy, Xbox, letni ogródek :)

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1529513663
  • • Data aktualizacji:14-09-2017
  • • Data zamieszczenia:14-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: praca1@teamquest.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt