Pronobel
Logo Pracodawcy

Pronobel Sp z o.o.

Stanowisko:

Rekruter z językiem czeskim

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Żory

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie rekrutacji,
  • kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja),
  • koordynacja działań związanych z projektami rekrutacyjnymi,
  • prezentowanie oferty pracy,
  • zarządzanie oraz aktualizowanie bazy danych,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego
  • min. roczne doświadczenie w kontakcie z klientami - warunek konieczny,
  • mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w obszarze HR,
  • umiejętności w zakresie komunikacji i budowania relacji interpersonalnych,
  • terminowe i efektywne wywiązywanie się z powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,
  • bezpłatne lekcje języków obcych,
  • świetną atmosferę w pracy,
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • stacjonarną pracę biurową w centrum Żor,
  • rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • stabilność zatrudnienia.
W tytule wiadomości należy koniecznie wpisać: RECZ + imię i nazwisko.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pronobel.pl
W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:20-09-2017
  • • Data zamieszczenia:14-09-2017

Boryńska

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt