Talent Solution
Logo Pracodawcy

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511
www.talentsolution.pl

Stanowisko:

Opiekun klienta

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Janikowo

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa i koordynacja procesu realizacji bieżących zleceń dla klientów krajowych i zagranicznych,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie koordynacji procesu realizacji zleceń,
  • Organizowanie i nadzór nad transportami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kontakcie z klientem,
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • Elastyczność, dynamizm, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość używania języka angielskiego w praktyce,
  • Program wdrożeniowy i możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Możliwość współpracy z dużymi, znanymi markami,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:170835_SOK
  • • Data aktualizacji:21-09-2017
  • • Data zamieszczenia:14-09-2017

Pełny etat

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt