PROWORK
Logo Pracodawcy

Międzynarodowa rodzina mieszkająca pod Łodzią pilnie poszukuje troskliwej niani do opieki nad 2 dzieci w wieku 1,5 i 3 lata. Praca 20 godz. tyg., pon.-pt.w godzinach 8.00-12.00. Jeśli chcesz pracować jako niania dla rodziny expatów w Rąbieniu AB / rejon Łodzi - prześlij CV oraz zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl.

Niania 20 godz. tyg./ Rąbień AB Łódź / 25 zł godz. / listopad 2017

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Rąbień AB / Łódź

Opis stanowiska:

Dla klienta Prowork.Pl, rodziny expatów mieszkającej w Rąbieniu AB/rejon Łódź poszukujemy doświadczonej osoby do opieki nad 2 dzieci w wieku 1,5 oraz 3 lata. Praca w godzinach 8.00.00-12.00 pon.-pt. lub 2-3 pełne dni do ustalenia z rodziną. Niania będzie pomagać mamie w opiece nad dziećmi, przygotowaniu posiłków itp. Rozpoczęcie pracy od listopada 2017.
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/babysitter prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.
Termin rozpoczęcia: listopad 2017

Wymagania:

Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako Au Pair w USA lub innych krajach
Znajomość angielskiego lub niemieckiego
Gotowość do rozpoczęcia pracy jako niania od listopada

Oferujemy:

Wynagrodzenie - od 25 zł godz.
Praca w godzinach 8.00-12.00

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-10-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';