PROWORK
Logo Pracodawcy

Świetna oferta pracy dla opiekunów osób starszych  w Anglii / Care Assistants z angielskim. Dom opieki liczy 29 rezydentów i położony jest w nadmorskim mieście Budleigh Salterton / hrabstwo Devon. Praca od listopada 2017.
Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko opiekun osób starszych z pracodawcą brytyjskim przez skype. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w dużej firmie /organizacji medycznej w Anglii - prześlij CV.  Care assistant jobs in care homes UK. Apply now!

Opiekun/ka UK / Budleigh Salterton /8.00 funtów godz. / od zaraz!

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Budleigh Salterton / hrabstwo Devon

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca, stały klient Prowork.PL posiadający duże doświadczenie w branży medycznej, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w domu w opieki w Budleigh Salterton / hrabstwo Devon.
Oferowana praca w ośrodku opieki w Budleigh Salterton. Pracodawca  zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Od kandydatów aplikujących na stanowiska dla opiekunów w UK wymagana jest komunikatywna znajomość angielskiego.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 323 63 35; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Termin rozpoczęcia: listopad 2017

Wymagania:

znajomość języka angielskiego
doświadczenie w pracy z osobami starszymi
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype

Oferujemy:

Okres pracy: roczne kontrakty
Wynagrodzenie: 8.00 funtów /godz. brutto, 8.30 funtów / godz. brutto weekendy
Zamieszkanie: pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zamieszkania
Praca stała - etat (ok. 36 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach
kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-10-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';