PROWORK
Logo Pracodawcy

Znasz język angielski, lubisz pracę z dziećmi i chcesz pracować w renomowanym przedszkolu Montessori w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Nauczyciel Montessori z j. angielskim / praca w przedszkolu od zaraz

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL, przedszkole Montessori w Warszawie poszukuje pogodnych i kochających pracę z dziećmi kandydatów do pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego z angielskim. Wymagane wykształcenie pedagogiczne, ukończony kurs Montessori lub gotowość do jego ukończenia. Główne obowiązki to realizowanie programu Marii Montessori, pomoc w codziennych aktywnościach,  udział w projektach edukacyjnych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, przygotowywanie raportów i materiałów do prowadzenia zajęć.
Rozpoczęcie pracy PILNIE październik 2017
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34;  501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: październik 2017

Wymagania:

Dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
Znajomość języka angielskiego
Ukończony kurs Montessori lub gotowość do odbycia takiego kursu
Pasja do pracy z dziećmi i dzielenia się swoim doświadczeniem

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.
Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Możliwość sfinansowania kursu Montessori przez pracodawcę
Praca w młodym i przyjaznym środowisku
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-10-2017