PROWORK
Logo Pracodawcy

Międzynarodowa rodzina mieszkająca na Mokotowie poszukuje niani na popołudnia do 4 letniego dziecka. Opieka 5 dni w tygodniu x 3 godziny popołudniami. Jeśli chcesz pracować jako niania/babysitter dla międzynarodowej rodziny w Warszawie- Mokotów, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for an English speaking nanny/babysitter in Warsaw from October 2017.

Niania na popołudnia / expat family / 15 godz. tyg. / Mokotów PILNE! / 20 zł/godzina

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa/Wilanów

Opis stanowiska:

Rodzina expatów w Warszawie Mokotów poszukuje troskliwej niani z angielskim do popołudniowej opieki nad 4 letnim chłopcem. Niania odpowiedzialna będzie za odebranie chłopca ze szkoły, podanie posiłku, organizowanie czasu poprzez gry i zabawy. Praca w godzinach 16.00-19.00 od pon. do pt.. Rozpoczęcie od października/listopada 2017.
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako babysitter/niania /nanny for expat family in Warsaw 2017 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestracje w serwisie www.prowork.pl.
Termin rozpoczęcia: październik 2017

Wymagania:

Doświadczenie i entuzjazm do opieki nad dziećmi
Komunikatywny angielski
Niania powinna być osobą entuzjastyczną, otwartą i odpowiedzialną
Dyspozycyjność do opieki nad dzieckiem 5 razy w tygodniu pon. do pt. w godzinach 16.00-19.00

Oferujemy:

Wynagrodzenie ok. 20 zł/godzina
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-10-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';