Randstad Polska Sp. z o.o.

Dołącz, zostań i rozwijaj się w Amazon!
Zarób ponad 8 300 zł *brutto w 2 miesiące!
Im szybciej dołączysz, tym więcej zarobisz!
*Zakładając pełną obecność zgodnie z grafikiem.

Pracownik magazynowy w Amazon ->zarób nawet 8300 zł* w 2 miesiące!

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

- rozkładanie towarów na półki magazynu
- załadunek i rozładunek przesyłek
- sortowanie i kompletacja towaru
- pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
- praca przy użyciu skanera ręcznego

Wymagania:

- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
- braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Oferujemy:

- stawkę godzinową 16 zł brutto/h + system premiowy do 15%
- pracę w wymiarze etatu 100% lub 50%
- specjalne grafiki dla studentów i uczniów
- liczne benefity i niespodzianki w okresie szczytu sezonu
- pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
- możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
- prawo do urlopu
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym - u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do -
firmy na czas, na różne zmiany
- darmowy ciepły posiłek w trakcie pracy
- po przepracowanych 4 dniach, 3 dni wolnego na odpoczynek

BRZMI INTERESUJĄCO? ZAAPLIKUJ, zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" na numer 885 550 175 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.
Randstad Polska (nr licencji 47).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-11-2017
  • • Data zamieszczenia:31-10-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: dagmara.wiecek@randstad.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt