Tartasso Poland Sp. z o. o.

Witamy
Jesteśmy firmą z kapitałem amerykańskim tworzącą w Lublinie oddział badania i rozwoju.
Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych dla branży IoT (Internet of Things).

Stanowisko:

Projektant/Konstruktor ELEKTRYKI - elektronika użytkowa

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Do twoich zadań należeć będzie:
  • opracowywanie zaawansowanych elementów elektrycznych do prototypów z kategorii urządzeń elektroniki użytkowej
  • opracowywanie systemów zasilających urządzeń, oraz instalacji zasilających
  • sporządzanie systemów przechowywania energii i systemów podtrzymania zasilania
  • opracowywanie nowoczesnych rozwiązań w branży elektrycznej

Wymagania:

Oczekujemy:
  • minimum trzech lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień SEP 1kV (minimum)
  • znajomości języka angielskiego
  • zaangażowania w pracę
  • komunikatywności, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
Mile widziane:
  • portfolio wcześniejszych prac
  • znajomość oprogramowania CAD firmy Autodesk

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stabilną, długotrwałą współpracę z elastycznymi godzinami pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • pracę w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób (hardware, software, design itd.)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • udział w innowacyjnych projektach skierowanych na rynek amerykański
  • system premiowy zależny od efektów pracy
  • wynagrodzenie miesięczne: 7000-9000 PLN (netto, przy umowie B2B)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:20-11-2017
  • • Data zamieszczenia:13-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@magnasum.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt