Tartasso Poland Sp. z o.o.
Logo Pracodawcy

Jesteśmy firmą z kapitałem amerykańskim, tworzącą w Lublinie oddział badania i rozwoju. Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych dla branży IoT (Internet of Things).

Stanowisko:

iOS/Android Developer

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Do twoich zadań należeć będzie:
• tworzenie i rozwój aplikacji dla systemów iOS /
Android
• przygotowywanie dokumentacji projektowej
• wsparcie w procesie testowania oprogramowania
• rozwiązywanie problemów technicznych
• dostarczanie projektów na czas

Wymagania:

Oczekujemy: • doświadczenia (popartego portfolio) w pracy na podobnym stanowisku • umiejętności pracy z repozytorium Git / SVN • znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie i tworzenie dokumentacji projektowej • zaangażowania w pracę • komunikatywności, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów • umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole • publikacji w Google Play / App Store • dobrej znajomości: REST API, SDK Google, SDK Android, SDK iOS / xCode • znajomości: Swift 3/4, Reactivex, Retrofit
Mile widziana: • znajomość CoreData, RxJava lub Alamofire • znajomość narzędzi takich jak: JIRA, Carthage, CocoaPods • umiejętność pracy z Xamarin, • znajomość: ButterKnife, Crashlytics • umiejętność pracy z innymi technologiami i platformami mobilnymi

Oferujemy:

• stabilną, długotrwałą współpracę z elastycznymi godzinami
pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego
doświadczenia
• pracę w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób
(hardware, software, design itd.)
• możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
• udział w innowacyjnych projektach skierowanych na rynek
amerykański
• system premiowy zależny od efektów pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:08-12-2017
  • • Data zamieszczenia:13-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: rekrutacja@tartasso.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt