Ideo Force Sp. z o.o.
Logo Pracodawcy

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Jeśli szukasz odpowiedzialnych zadań, lubisz koordynować pracę ludzi, spełniasz się realizując e-marketingowe projekty, zaglądnij do nas!

Stanowisko:

Kierownik projektów e-Marketingowych

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Rzeszów

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • bezpośredni kontakt z klientem w ramach prowadzonych działań
  • planowanie i przydzielanie zadań
  • zarządzanie zespołem oraz kontrola budżetu
  • analizowanie potrzeb klienta, dosprzedaż usług, negocjowanie warunków umów
  • doradztwo i wsparcie merytoryczne dla klientów
  • sprzedaż usług potencjalnym klientom
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami

Wymagania:

Szukamy osób, które:
  • świetnie odnajdują się w roli liderów
  • potrafią sprawnie organizować pracę własną i innych
  • potrafią zarazić innych pozytywną energią i zaangażowaniem
  • są odpowiedzialne i można na nich polegać
  • wiedzą czym jest e-marketing i odnajdują się w internetowej rzeczywistości
  • posługują się popularnymi narzędziami internetowymi i analitycznymi
  • znają dobrze przynajmniej jeden język obcy
  • nie mają problemów z komunikacją i lubią rozmawiać z klientami
  • mają przynajmniej rok doświadczenia w branży lub na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:
  • pełne ręce roboty - pracy u nas nigdy nie brakuje!
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • miłą atmosferę i przyjaznych ludzi
  • nawiązywanie ciekawych kontaktów
  • realizację kompleksowych projektów dla znanych marek
  • rozwój osobisty
  • odpowiednie wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów i dofinansowań pracowniczych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-11-2017
  • • Data zamieszczenia:14-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: praca@ideoforce.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt