Słupskdis Sp. z o.o.
Logo Pracodawcy

E.Leclerc jest siecią super i hipermarketów. Posiadamy sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towarów, obsługi naszych klientów oraz przyjaznej atmosfery wśród Pracowników. To, jak również niskie ceny sprawiają, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów

Stanowisko:

PRACOWNIK SALI SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Słupsk

Opis stanowiska:

Praca na dziale mięsnym
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów, świeżość i utrzymanie porządku na dziale

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Posiadanie książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premię frekwencyjną
  • Bony/paczki na święta
  • Korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:23-11-2017
  • • Data zamieszczenia:14-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: administracja.slupsk1@leclerc.net.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt