Profi Credit Polska S.A.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby nastawionej na odnoszenie sukcesów w branży finansowej, otwartej na wyzwania oraz otoczenie.
Jesteś urodzonym sprzedawcą, a kontakt z klientem jest dla Ciebie codziennością? Nie posiadasz dużego doświadczenia w tej branży, ale szybko przyswajasz nową wiedzę i umiesz ją stosować w praktyce.

Stanowisko:

Doradca klienta - praca dla studenta

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Zator

Opis stanowiska:

Doradztwo finansowe dla firm i osób fizycznych, sprzedaż produktów finansowych - pożyczki pozabankowe.
- aktywne pozyskiwanie klientów i realizacji celów sprzedażowych
- analiza potrzeb Klienta oraz dobór odpowiednich dla niego produktów wraz z jego wstępną oceną kondycji ekonomicznej,
- utrzymywanie i rozwijanie stałych relacji z klientami
- promocja produktów finansowych wśród potencjalnych klientów
- tworzenie własnego portfela klientów

Wymagania:

wysokich umiejętności komunikacyjnych,
- predyspozycji do nawiązywania długofalowych relacji z klientem
- samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy
- wysoki poziom samomotywacji sprzedażowej
- pozytywnego nastawienia do życia …i poczucia humoru

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania
- pakiet odpowiednich specjalistycznych szkoleń z zakresu usług finansowych,
- nasze doświadczenie oraz stała pomoc w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży usług finansowych (wsparcie marketingowe),
- pracę w rozwijającym się zespole profesjonalistów, nastawionym na realizację celów, w atmosferze pozbawionej nawyków korporacyjnych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:267225001
  • • Data aktualizacji:21-11-2017
  • • Data zamieszczenia:14-11-2017

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt