PROWORK
Logo Pracodawcy

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 13.0px 'Helvetica Neue'; color: #1d2129; -webkit-text-stroke: #1d2129; background-color: #ffffff}
p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 13.0px 'Helvetica Neue'; color: #365899; -webkit-text-stroke: #365899; background-color: #ffffff}
p.p3 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 13.0px Arial; color: #000000; -webkit-text-stroke: #000000; background-color: #ffffff}
p.p4 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 24.0px Arial; color: #000000; -webkit-text-stroke: #000000; background-color: #ffffff; min-height: 28.0px}
span.s1 {font: 13.0px Arial; font-kerning: none; color: #000000; -webkit-text-stroke: 0px #000000}
span.s2 {font-kerning: none}
span.s3 {text-decoration: underline ; font-kerning: none}
span.s4 {font: 13.0px Arial; text-decoration: underline ; font-kerning: none; color: #0069d9; -webkit-text-stroke: 0px #0069d9}
Zapraszam na Kolejne SPOTKANIE informacyjne o Au Pair USA 2018
LIVE, już ŚRODA o 20.00
Temat spotkania: Au Pair USA 2018. Wszystko o referencjach!
Intagram:proworkaupair
Planujesz zostać Au Pair USA 2018?
Oglądaj spotkania informacyjne z Martą Strożek, była aupair USA w Stanach i PYTAJ o wszystko bez wychodzenia z domu!
Zobacz też filmy i relacje Marty z pobytu Au Pair USA na kanale Prowork Au Pair na You Tube
Program Au Pair USA z Prowork Au Pair ( do wyboru)
opcja standard Au Pair USA
opcja Au Pair Professional ( dla studentów/absolwentów Pedagogika, Pielęgniarstwo, Fizjoterapia itp.)
Cały koszt programu: 1190 zł , w pakiecie zagwarantowany bezpłatny przelot do/z USA. Dokładny opis programu i wstępna rejestracja na www.prowork.com.pl

LIVE temat AuPair USA 2018, Insta:proworkaupair , środa 15.11, 20.00

Miejsce pracy: USA, , Nowy Jork, inne

Opis stanowiska:

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height: 20.0px; font: 14.0px Helvetica; color: #000000; color: rgba(0, 0, 0, 0.87); -webkit-text-stroke: rgba(0, 0, 0, 0.87); background-color: #ffffff}
p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height: 20.0px; font: 14.0px Helvetica; color: #000000; color: rgba(0, 0, 0, 0.87); -webkit-text-stroke: rgba(0, 0, 0, 0.87); background-color: #ffffff; min-height: 17.0px}
p.p4 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height: 14.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #000000; color: rgba(0, 0, 0, 0.87); -webkit-text-stroke: rgba(0, 0, 0, 0.87); background-color: #ffffff; min-height: 14.0px}
li.li3 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height: 20.0px; font: 14.0px Helvetica; color: #000000; color: rgba(0, 0, 0, 0.87); -webkit-text-stroke: rgba(0, 0, 0, 0.87)}
span.s1 {font-kerning: none}
span.s2 {font: 8.4px Helvetica}
span.s3 {font-kerning: none; background-color: #ffffff}
span.s4 {font-kerning: none; color: #2962ff; -webkit-text-stroke: 0px #2962ff}
ul.ul1 {list-style-type: disc}
Au Pair USA 2018. Spotkania online LIVE Instagram z Prowork AuPair

Planujesz Gap Year Au Pair USA 2018? Oglądaj LIVE na Instagramie listopad 2017 - 4 spotkania informacyjne dla kandydatów do Programu Au Pair USA 2018 i pytaj o wszystko! Spotkania prowadzi Marta Strożek, była Au PAIR USA.
Wszystko o Au Pair USA - LIVE na Instagram: prowork.au pair
Tematy 4 najbliższych spotkań o Au Pair USA, listopad 2017
oglądaj w środy, o godzinie 20.00 :-)
8 listopada: Au Pair USA. Jak przygotować Aplikację krok po kroku.
15 listopada: Au Pair USA. Doświadczenie z dziećmi i referencje/jak zdobyć i łatwo dodać do aplikacji
22 listopada: Au Pair USA. Wszystko o ubezpieczeniu dla Au Pair.
29 listopada: Au Pair USA. Angielski i rozmowy z rodzinami! To proste :-) Praktyczne porady jak wybrać host family!
Program Au Pair USA - roczne wyjazdy językowe i wymiana kulturowa dla młodzieży w wieku 18-27 lat. Zagwarantowany bezpłatny przelot do/z USA,
bezpłatnie szkolenie w Nowym Jorku, wyżywienie i zamieszkanie z rodziną goszczącą, otrzymujesz kieszonkowe 197.97 USD tygodniowo, ponadto ubezpieczenie w wersji rozszerzonej za „0zł” - polisa o wartości 500 000 usd, dopłata 500 usd na kursy. Program Au Pair USA - najlepszy oficjalny program językowy pod nadzorem Dep Stanu USA i kontrakty z rodzinami amerykańskimi na podstawie wizy J1.
Koszt programu z Prowork Au Pair tylko 1190 zł, w tym ubezpieczenie rozszerzone za „0” zł!
Info o Au Pair USA i wstępna rejestracja na www.prowork.com.pl
Dodaj na Instagramie: prowork.aupair juz dziś i dołącz do środowych spotkań do LIVE na Instagramie! Dowiedz się się co to jest Au pair USA i zaplanuj Twoją przygodę Au Pair w Stanach!
Polecamy Wam też filmy Marty na kanale YT Prowork Au Pair Agency Warsaw:
1. Mój rok AU PAIR w Texasie https://youtu.be/-AsZvx0SPmw
2. Siedem rzeczy, które mnie zaskoczyło w USA https://youtu.be/3WwcmsXXD-o
3. Spotkanie online/zapis z live o Au Pair USA https://youtu.be/dk3OnXAHrDc…
Dołącz już dziś  do naszych profili social media i obserwuj wszystko o #aupairlife USA z Prowork Au Pair Agency.

 wstępna rejestracja www.prowork.com.pl
Zobacz tez Prowork Au Pair social media:
Instagram: prowork.aupair
Snapchat:proworkaupair
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Facebook: Prowork Au Pair
Termin rozpoczęcia: 2018

Wymagania:

wiek uczestnictwa Au pair USA 2018 : 18-27 lat
prawo jazdy
komunikatywny angielski ( wystarczy znajomość na poziomie szkoły średniej)
min. 200 godzin doświadczenia z dziećmi ( opieka sąsiedzka /korepetycje/woluntariat/obozy/inne)
gotowość do wyjazdu na rok do Stanów Zjednoczonych ( dowolny termin w 2018 roku)

Oferujemy:

12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Kieszonkowe min 790 USD miesiecznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
pelne ubezpieczenie za "0zł" - polisa na 500 tys. USD
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
samochód do prywatnego uzytku
bezpłatny kurs języka angielskiego
rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-11-2017
  • • Data zamieszczenia:14-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt