Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Dębno

Opis stanowiska:

Języki: wszystkie języki, wszystkie języki
Nr referencyjny: PP/062/KN
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Jeżeli:

Jesteś na etapie poszukiwania lub zmiany pracy
Zależy Ci na stałym zatrudnieniu
Bez względu na to, w jakim momencie swojej kariery zawodowej się znajdujesz

Mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku:Pracownik produkcjiMiejsce pracy: Kostrzyn n/Odrą
Czym będziesz się zajmować:
Pracą przy produkcji i montażu lamp samochodowych

Wymagania:

Wystarczy:

Chęć i motywacja do pracy w systemie zmianowym
Pozytywne nastawienie
Lubisz pracować samodzielnie lub zespołowo?
To praca dla Ciebie!

Oferujemy:

Oferujemy Tobie:

Stałe wynagrodzenie 2250 + premia frekwencyjna 250 + premia uznaniowa za system 4 brygadowy 500 zł
Umowę o prace tymczasową (nie zlecenie/dzieło) odprowadzane składki na emeryturę/rentę, ubezpieczenie
Pracę w systemie 3-zmianowym 4 BRYGADOWYM
Możliwość przejścia i zatrudnienia bezpośrednio u klienta
Premie/bony dla najlepszych pracowników
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku
BEZPŁATNY TRANSPORT Z TWOJEJ OKOLICY!!

LINIA EKSPRES Z GORZOWA (50 MIN) GRCZYN-CENTRUM- MYŚLIBORSKA-KOSTRZYN

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:15-11-2017
  • • Data zamieszczenia:14-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik_produkcji/37166-45766-26-rk5-1192.html

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt