TeamQuest
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Inżynier ds. Bezpieczeństwa IT

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy:
Dla naszego Klienta, wiodącego operatora telekomunikacyjnego w Polsce, dostarczającego rozwiązania dla biznesu, szukamy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Współpraca w tworzeniu i rozwijaniu standardów bezpieczeństwa IT
  • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dot. bezpieczeństwa IT
  • Administracja siecią LAN/WAN i/lub systemami Unix/Linux i Windows.
Nasze super wymagania:
  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa: sieci, baz danych, systemów operacyjnych (Windows, Linux/Unix)
  • Znajomość systemów wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS, IPS) oraz systemów wykrywania intruzów i aktywnej ochrony (IDP)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień takich jak firewalle, serwery autoryzacji, VPN, proxy, serwery filtrujące, bezpieczeństwo aplikacji www, SOX, Active Directory, DNS
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania zaawansowanymi urządzeniami sieciowymi (LAN/WAN/Internet)
  • Znajomości możliwych zależności na linii SIEM - urządzenia, z których zbierane są logi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.
  • Wymiar czasu pracy w trybie dziennym + dyżury
  • Dodatkowe świadczenia regulaminowe: telefon komórkowy na zasadach obowiązujących w Spółce.
  • Świadczenia opcjonalne:
    • Abonament medyczny LUX MED w cenie opłacany w 100% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia abonamentu dla członków rodziny.
    • Karnet Benefit Systems (zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie całego kraju) opłacany w 50% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia karnetów dla członków rodziny.
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1291372216
  • • Data aktualizacji:15-11-2017
  • • Data zamieszczenia:15-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: praca1@teamquest.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt