PROWORK
Logo Pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedszkola na Ochocie poszukujemy miłej i doświadczonej osoby do pracy jako Pomoc Kucharza. Praca 4 godziny dziennie, pon.-pt (10.00-14.00). Jeśli masz doświadczenie w kuchni, lubisz gotować i chcesz pracować w przedszkolu na Ochocie - prześlij swoje CV! Praca od grudnia 2017.

Pomoc Kucharza / praca w przedszkolu / 15 zł godz. / Warszawa Ochota

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Ochota/Warszawa

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL, renomowane międzynarodowe przedszkole mieszczące się na Ochocie zatrudni miłą i doświadczoną osobę do pracy jako Pomoc Kucharza w przedszkolu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w kuchni, sumiennie wykonywanie poleceń kucharza, podawanie posiłków, sprzątanie po obiedzie. Praca w przedszkolu na pół etatu – 20 godzin tyg., pon.-pt. od GRUDNIA 2017.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: grudzień 2017

Wymagania:

wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
ważna książeczka sanepidu
przyjazne usposobienie
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

okres pracy: minimum 1 rok
wynagrodzenie: 15 zł godz. netto
etat: 20 godz./ tyg.
forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:22-11-2017